חברת רב בריח קיימת משנת 1973

החברה מתמחה בייצור, שיווק של מוצרים לענף הבנייה לדוגמא: דלתות, שערים, מוצרי מיגון וגם של מנעולים ברמה גבוהה, המשווקים ונמכרים בארץ ובעולם.

צילינדר לוקסיס רב בריח
צילינדר לוקסיס רב בריח

דלת פלדלת

הדלת הראשונה הורכבה בשנת 77, ובה מנעול של רב בריח , הדלתות הראשונות נצבעו בצבע אפוקסי מבריק ולקוחות לא אהבו את הצבע כי פחדו שהדבר ימשוך תשומת לב וכך איתה יגיעו גם פורצים , רב בריח מכרה בתקופה זו רק 30 דלתות בחודש, זאת עקב חששם של הלקוחות.

לאחר כשנתיים של פיתוח עיצוב מחדש וציפוי של הדלת (בשביל למנוע קולות של נקישה) החל שינוי עצום בדלתות אותן מציעה החברה והחברה מכרה כעשרת אלפים דלתות בחודש.

בתקופה זו נמכרה הדלת גם לשגרירות ישראל במצריים.

מבנה הדלת

דלת הפלדלת בנויה מ-2 שכבות פלדה , לדלת חיזוקי אורך מרותכים בעובי של 1.25 מ"מ

המשקוף מתחבר ל- 7 בריחים:

5 מבין הבריחים מתחברים למשקוף של המנעול

בריח נוסף מתחבר למשקוף העליון

בריח אחד מתחבר למשקוף המחובר לצירי הדלת

בנוסף לכל הבריחים, מכילות הדלתות צילנדרים המגנים ומקשים פריצה של הדלת.

צילנדרים ייחודיים לרב בריח

תחת רב בריח , מותגו כמה צילנדרים הנמכרים מאוד בשוק הישראלי

לכול צילנדר פטנט ייחודי לו, כול הצילנדרים בעלי עמידות גבוהה במיוחד נגד פריצות, חלקם מגיעים עם 3 וחלקם עם 5 מפתחות, את כול המפתחות ניתן לשפל רק במקומות מורשים ומומלצים על ידי רב בריח.

צילינדר דינאמיק צילינדר דינמיק גלגל כפתור


מידות 76 מ"מ גלגל
מתאים לרוב הדלתות מסוג פלדה שמותקנות בארץ , דלתות מסוג: דלתות פלדלת, שריונית חוסם, רשפים ועוד.
צבעו כחול רויאל.

צילינדר דינמיק – צילינדר בסיסי, נפוץ מאוד , הצילינדר הבסיסי מבית פלדלת רב בריח, מהווה פתרון מצוין לנעילת דירות, ארגזים , מחסנים, ארגזים בעלי משקל רב . ניתן לבצע שיכפול של מפתחות צילינדר דינאמיק בסיס בכל תחנת שירות מקצועית., חרוב מגיע בצבע שחור.

צילינדר LOCKAPP

משדרג את דלת הכניסה לדלת חכמה , מראהו יוקרתי,והוא נפתח באמצעות פתיחה ביומטרית , מתממשק עם אפליקציה חכמה עם רמת אבטחה גבוהה, לא צריך לחשוש לשכוח מפתח או להינעל מחוץ לדלת הבית.

צילינדר טרילוקס 

מהמתקדמים בעולם, מוגן בהגנה משולשת, עמידות גבוהה בפני פריצה, מיגון גבוה מאוד , בין הצילדרים המתקדמים בעולם כולו.

צילינדר לוקסיס ID – צילינדר המחליף את צילינדר לוקסיס היוצא. הצילינדר משלב את והפטנטים שיש בטרילוקס והלוקסיס ואת כרטיס שכפול המפתחות שלו ניתן לקרוא רק באמצעות בר קוד, דבר המקשה מאוד את שכפול לא מורשה של המפתח.

צילינדר לוקסיס ID
צילינדר לוקסיס ID

אפשרויות שכפול: צילינדר זה מגיע עם 3 מפתחות תואמים וכרטיס שיכפול ייחודילו.

 השכפול מבוצע אך ורק באמצעות כרטיס שכפול שמתאים לקומבינציית הצילינדר. קוד הקומבינציה ניתן לפיענוח וקריאה על ידי אפליקציה ייחודית של רב-בריח. שיטת השכפול זו שומרת על רמת המיגון הגבוהה ביותר ומאפשרת לרוכשים מוצר מסוג זה  ליהנות ממוצר יוקרתי ובטוח, איכותי ונותן שקט נפשי במניעת פריצות.